חברת הנדי מן מספקת מעטפת שרותי הנדסה של העברה מפיתוח לייצור

הצוות שלנו

הנדי מן

צוות מנוסה מקצועי ומסור המשתלב עם צוותי הלקוח בהתאם לצרכיו, להצלחת הלקוח.

פרופיל החברה:

חברת הנדי מן הקומה בשנת 2010 ומספקת שרותי הנדסה של העברה מפיתוח לייצור של מוצרים מולטי-דיסיפלינאריים ובדגש על מוצרים רפואיים.

החברה מספקת קשת רחבה של יכולות הנדסיות מהנדסת רכיבים, תיעוד, בניית תיקי מוצר ותיקי ייצור, תכן, ואלידציה, אבטחת איכות, הקמת תשתיות הנדסיות , ניהול פרויקטים, NPI ועוד.

בחברה עובדים כ-30 עובדים. עובדי החברה מביאים עימם ניסיון, מקצועיות ומסירות. הצוות משתלב בפעילות הלקוח ומעשיר את יכולות הלקוח לקבלת פתרונות איכותיים ומהירים ולהצלחת הלקוח.

פעילות החברה מותאמת לצרכי הלקוח ושיטות העבודה שלו. החברה מספקת שירותים נוספים לתעשייה בתחומי פיתוח, הנדסה ותפעול ע"פ דרישה.

החזון שלנו:

חברת הנדי מן מאמינה בסינרגיה בשיתוף עם לקוחותיה. 
חברת הנדימן רואה בלקוחותיה שותפים לעשיה. צוות החברה מוטמע בפעילות הלקוח והופך להיות חלק אינטגרלי מהעשיה היום-יומית לצורך השגת יעדי הלקוח. הניסיון הרב והמגוון של עובדי החברה מאפשר להנדימן לספק שרותים איכותיים ולתת מענה מהיר. הצלחת הלקוח במשימותיו היא מטרתנו.

הערך המוסף שלנו: אנחנו ישבנו בכיסאות שלכם, מילאנו את התפקידים שלכם, התמודדנו עם המשימות, האתגרים והקשיים איתם אתם מתמודדים ולפיכך, נדע היטב לכוון אתכם ולעזור.

החברה מוסמכת לפי תקן ISO9001:2015 וספק מוסמך של חברת J&J

נוסדה בשנת 2010

30 עובדים

יכולות רחבות

מותאם ללקוח

ליווי מלא של הלקוח

החברה מלווה את הלקוח משלבים מוקדמים של גיבוש הקונספט ועד לבניית אבי טיפוס ראשוניים, ובהמשך מבצעת העברה הנדסית מקצועית משלבי הפיתוח ועד לייצור הסדרתי על כל השלכותיו התפעוליות.

synergy

ערך מוסף

אנחנו ישבנו בכיסאות שלכם, מילאנו את התפקידים שלכם, התמודדנו עם המשימות, האתגרים והקשיים איתם אתם מתמודדים ולפיכך, נדע היטב לכוון אתכם ולעזור.

experience

קשת רחבה של יכולות הנדסיות

הנדסת רכיבים, תיעוד, בניית תיקי מוצר ותיקי ייצור, תכן, ואלידציה, אבטחת איכות, הקמת תשתיות הנדסיות , ניהול פרויקטים, NPI ועוד.

we know you

תיעוד – עצי מוצר, שרטוטים, מפרטים, מסמכי תהליך, DMR

הנדסה – רכיבים, מכניקה, אלקטרוניקה, מערכת

בקרה וניהול איכות

הנדסת מערכת וניהול פרויקטאלי

מפרטי מערכת, מפרטי מכלולים וחלקים

תכן ובנייה של אבי טיפוס הנדסיים

בחירת יצרנים והקמת קווים

תיקי מוצר

מבדקים

TESTIMONIALS

Love from Clients

REVIEW

בלוג

בלוג