חברת הנדי מן עוסקת בביצוע פרויקטים חדשניים הדורשים פיתוח מחד, ותמיכה בשלבי המעבר לייצור סדרתי
החברה מלווה את הלקוח משלבים מוקדמים של גיבוש הקונספט ועד לבניית אבי טיפוס ראשוניים, ובהמשך מבצעת העברה הנדסית מקצועית משלבי הפיתוח ועד לייצור הסדרתי על כל השלכותיו התפעוליות.

הנדי מן ממנפת את כוח האדם האיכותי והמנוסה שלה, וכתוצאה מכך יש ביכולתה לשרת חברות המבססות חלק מפעילותן על מיקור-חוץ. הצורך במיקור-חוץ נובע במקרים רבים מאי זמינותם של משאבי אנוש ברמה הנאותה כתוצאה מהקצאתם למשימות הליבה של החברה, ובמקרה של חברות צעירות הדבר נובע ממחסור בתקציבים הולמים ובצורך להקטין סיכוני גיוס ופיטורין בהמשך.

שרותי הנדסה מוכללים לתמיכה במעבר מפיתוח לייצור

- תיעוד – עצי מוצר, שרטוטים, מפרטים, מסמכי תהליך, DMR
- הנדסה – רכיבים, מכניקה, אלקטרוניקה, מערכת
- בקרה וניהול איכות
- תכן ובנייה של מבדקים ומתקני עזר לייצור
- ניהול שינויים הנדסיים
- ואלידציה

המרת רעיון מהמושג לאב טיפוס הנדסי עובד

- הנדסת מערכת וניהול פרויקטאלי
- מפרטי מערכת, מפרטי מכלולים וחלקים
- תכן ובנייה של אבי טיפוס הנדסיים
- תכן לעמידה בתקינה

שרותי תפעול בייצור

- בחירת יצרנים והקמת קווים
- תיקי מוצר
- מבדקים
- הוראות ייצור
- ניהול שינויים הנדסיים
- רכש וניהול קבלני משנה
- ניהול שירות

לקוחות היעד שימצאו עניין בשירותי הנדי מן

חברות

לחברות בוגרות המקצות את כוח האדם הבכיר והאיכותי ביותר שלהן לפעילות הליבה של החברה, אנו מציעים מהנדסי מערכת ואנשי תפעול מנוסים אשר ביכולתם להוביל, לתכנן וליישם את המוצר תחת הנחייה כללית ובמינימום של העמסה על החברה המזמינה.

סטארט-אפים

לסטארט-אפים, הנתקלים במעמסת העלויות הגבוהות של שכירת אנשי מקצוע מובילים בשלבים הראשוניים של פעילותם, אנו מציעים צוות ניהול מנוסה, מהנדסי מערכת מנוסים, ויכולות לגבש ולפתח אבי טיפוס הנדסיים לשם הוכחת יכולות, הדגמה וניסויי לקוחות.

שירותי תפעול כללי

אנו מציעים שירותי ניהול תפעול, הכוללים העברת מוצר משלבי גמר פיתוח לייצור סדרתי שוטף (NPI). שלב זה כולל הנדסת רכיבים לאבטחת זמינותם ועלות היעד שלהם, ניתוחי עלות בייצור סדרתי, בחירה והסמכה של יצרנים, בקרת תצורה, ניהול איכות ותמיכה בייצור שוטף. הגדרה, תכנון ובניית התקני בדיקה מכניים וחשמליים מהווים נתבך חשוב לאבטחת איכות, קיצור זמני ייצור והורדת עלויות, ומהווים חלק מהשירותים הניתנים על ידי הנדי מן.